• 0 312 472 90 57
 • info@balkent.com.tr
 • EnglishTurkish
 • Hakkımızda

  HAKKIMIZDA

  Prensibimiz her koşulda “Güvenilir ve Kaliteli olmak”

  Değerli Dostlarımız,

  1989 yılından bu günlere dek büyümesini sürdüren firmamızın her daim ana hedefi, işini yaptığımız, iş yaptırdığımız ve işbirliği yaptığımız kurum, şahıs ve firmalar karşısında güvenirliğimizi koruyarak kaliteden ödün vermeden büyümek ve inançla yolumuza devam etmektir.

  Bu vesileyle, bütün mensuplarımıza ve bize güvenerek destek verenlere teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Mehmet Emin ÜNLÜSOY

  Yönetim Kurulu Başkanı

  KURUMSAL DEĞERLERİMİZ


  1989’den bu yana geçen süre içerisinde tamamlamış olduğumuz ve devam etmekte olan önemli projelerle Balkent İnşaat , ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) kalite belgesiyle kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir “Dünya Şirketi” olmayı VİZYON olarak benimsemiştir.

  Bu vizyon Balkent’i inşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaştırmış ve piyasalarda söz sahibi bir kuruluş haline getirmiştir.

  Balkent, Türkiye’nin kalkınması ve uluslararası saygınlığının arttırılmasında etkin bir rol oynamış ve faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin korunmasının yanında, işçi sağlığı ve güvenliğininin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ve bütün ilgi gruplarının çıkarlarını gözetmeyi ise bir MİSYON haline getirmiştir.